KONST / Litografier / Färglitografi 9166424
nr 916 6424
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 225/350, signerad, motivet: 45x57, oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:31:37
6/10 20:24:15